AEROBIC
FITNESS
SPINNING

S nami je život
zdravší a lepší...

Fitness centrum ABfit,
Dostojevského
OD Výkrik - Poprad

Mobil: 0904 035 700
Email: abfit@abfit.sk

Vitajte na stránkach fitnesscentra ABfit!

Fitnesscentrum ABfit patrí k najmladším fitnesscentrám v meste Poprad. Naše sídlo je pri OC Výkrik na sídlisku Juh. Fitnesscentrum je vybavené špičkovými profesionálnymi posilňovacími a kardio strojmi americkej značky LIFE FITNESS , k dispozícii je zóna pre funkčný silový tréning a aerobic.Poskytujeme fitness stroje najvyššej kvality ,ktoré budú motivovať cvičencov trénovať viac a lepšie.

Naša recepcia Vám ponúka širokú paletu nápojov pre fitness a stravovacích doplnkov.
Váš pobyt vo fitnesscentre spríjemňujú šatne s uzamykateľnými skrinkami, po cvičení je možné sa osprchovať, osušiť si vlasy našimi sušičmi. K štandardnému vybaveniu patria sociálne zariadenia, o ktorých čistotu úzkostlivo dbáme. K dispozícii je bezplatné parkovanie.

V kardiozóne ponúkame bežecké pásy, steppery, eliptické trenažéry, veslovacie trenažéry, stacionárne bicykle od firmy LifeFitness a unikátne zariadenia simulujúce korčuľovanie WAVE od firmy Technogym. Fitnesscentrum ABfit ponúka svetovo uznávaný program Spinning®, ktorý sa jazdí na najkvalitnejších bicykloch radu NXT® . Vysokoefektívne skupinové cvičenie vedú špeciálne vyškolení inštruktori. Lekcie sú vedené v klimatizovanej miestnosti s farebnou hudbou a špičkovou aparatúrou.

webdizajn: Delphi SK, s.r.o., redakčný systém delphiCMS © ABfit, všetky práva vyhradené